PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

“Bashkëvuajtes” cikël poezish nga Ruzhdie Vrapi


NE STOLIN E VETMISE E menduar ne heshtje, ne nje stol e ulur qendroj. Me te kaluaren deshirat e jetes une jetoj, Rrembyshem filloj ate cast nje shi… Nuk u … Vazhdoni leximin

Nëntor 19, 2016 · Lini një koment

Poezi malli nga Ruzhdie Vrapi


Ruzhdie Vrapi ka lindur ne qytetin e Peqinit . Ka mbaruar arsimin e larte ne degen e ekonomise dhe kam punuar ekonomiste per 28 vjet. Zanafilla poetike iu shfaq qe … Vazhdoni leximin

Nëntor 10, 2016 · Lini një koment
//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-9659915589375155", enable_page_level_ads: true });

Rreth nesh

Pasqyrimi.com është një portal i pavarur, jo qeveritar, jo politik, i krijuar me vullnet të lirë.


©All Right Reserved ©2016-2017, Pasqyrimi.com