PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Njoftim/ Hapet rruga Elbasan-Tiranë


Të gjitha automjetet që lëvizin nga Tirana në Elbasan dhe anasjelltas nuk duhet të kalojnë nga Kërraba, por mund të përdorin bypass-in e ri, njoftoi sot Autoriteti i Rrugëve. Bypass … Vazhdoni leximin

Dhjetor 11, 2017 · Lini një koment

SHITET TOKA


Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem  ne By-pass e Fier – Levan në Albania. Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut … Vazhdoni leximin

Tetor 15, 2016 · 1 Koment

SHITET MAKINA


SHITET MAKINA—> Kamiocine Benz 308 kambio manuale, naftë, ngjyre Jeshile, i përdorur, viti 1989, makina ne gjendje shume te mire si teknike dhe fizike. Me letra te sapopaguara. , shitet … Vazhdoni leximin

Gusht 23, 2016 · Lini një koment
//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-9659915589375155", enable_page_level_ads: true });

Rreth nesh

Pasqyrimi.com është një portal i pavarur, jo qeveritar, jo politik, i krijuar me vullnet të lirë.


©All Right Reserved ©2016-2017, Pasqyrimi.com