Moti 20 nëntor 2018


Dita e sotme parashikohet me vranësira dhe shi në të gjithë territorin e vendit. Reshjet e shiut do jenë më të dendura në veri dhe juglindje, ndërsa në verilindje do të ketë reshje dëbore. Edhe pasditja parashikohet me vranësira dhe shira me intensitet mesatar. Temperaturat e ajrit do pësojnë një rritje dhe vlerat termike do luhaten nga 0-21 gardë celsius.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close