Lezhë/ Rrëshkasin masivët e gurëve, bien në oborret e shtëpive


Fshati Torovicë i Lezhës vazhdon të përballet me problemin e rrëshqitjes së masiveve gurorë të cilët po rrezikojnë jetën e banorëve dhe prishjen e shtëpive.

Dy masive gurësh kanë rënë në oborrin e një shtie gjatë natës, dhe janë gurë të përmasave shumë të mëdha.

Vitin e shkuar, për shkak të rrëshqitjes së gurëve, humbën jetën 3 persona në Torovicë.
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close