Moti sot dhe nesër


Ditën e sotme në vendin tonë moti do të jetë i qëndrueshëm, duke bërë që pjesa më e madhe e ditës të jetë e kthjellime.

Sipas “Meteoalb” vranësita dhe shira të izoluar do të ketë në zonat veriore. Edhe pasditja do të dominohet nga kthjellimet.

Ditën e nesërme vransësirat do të dominojnë pjesën më të madhe të dtës, ndërsa më të dendura do të jenë në pjesën e dytë të ditës.
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close