Largohet shiu, ja si do të jetë moti


Pas vranësirave dhe reshjeve të një dite më parë, moti për ditën e premte pritet të jetë më i qëndrueshëm. Deri para mesditës pritet të ketë kthjellime, ndërkohë pasmesdite do të rritet dominimi i vranësirave në vend, kryesisht në zonat lindore. Nga Meteoalb mësohet se, temperaturat pritet të sjellin një rritje të lehtë, si gjatë mëngjesit, ashtu edhe në mesditë. Temperaturat do të luhaten nga 13 gradë celsius në vlera minimale, në 29 gradë celsius në ato maksimale./pasqyrimi.com

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close