Ja si do të jetë moti ditën e sotme


Ditën e sotme moti në të gjithë territorin e vendit do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe vranësirat kalimtare.

Sipas “Meteoalb” vranësirat do të jenë më të dendura, gjatë pjesës së dytë të ditës, ku priten edhe reshje lokale shiu në zonat veriore dhe jugore të vendit, por shira të izoluar do të ketë edhe në zonën qëndrore të Shqipërisë.

Edhe ditën e hënë moti pritet me vranësira,dhe në mesditë pritet reshjet e shiut në të gjithë territorin.
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close