Ja si do te jete moti ne fundjave


Pas të ftohtit të ditës së djeshme, moti këtë të premte pritet të përmirësohet.

Mos u shqetësoni më për temperaturat e ulëta, pasi në fundjavë ato do të rritën. Keni bërë plane për fundjavë? Epo shumë mirë për ju edhe moti me diell do t’ju shoqërojë.

Nga “Meteoalb” mësohet se temperaturat do të rriten sërish. Temperaturat e ajrit do të rriten gjatë mëngjesit dhe mesditës të kësaj të premte, kryesisht në zonat jugore dhe qendrore, duke shënuar maksimalisht 27 gradë celsius. Po ashtu, edhe për fundjavën, deri të dielën parashikohen temperatura të larta.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close