PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Pasqyrimi.com ju uron Vitin e Ri!


Lexues, ndjekës dhe dashamirës të Pasqyrimi.com, kudo ndodheni nëpër botë.

2017 ishte një vit i gjatë e plot ndodhi të ndryshme. Ndoshta për disa ka qenë një vit i begatë, e për disa jo. Por, mbi të gjitha janë vitet tona.

Redaksia Pasqyrimi.com ka një urim të veçantë për të gjithë lexuesit e saj:

Gëzuar Vitin e Ri 2018!

Qoft ky viti i plotësimit të dëshirave dhe ëndrrave tuaja. Paqja, lumturia, begatia e dashuria mbizotëroftë  mbi ju dhe familjet tuaja!

Shëndet e mbarësi paçi gjithmonë!


-Redaksia Pasqyrimi.com

Advertisements

Rreth PASQYRIMI

Ky portal është për ty! Për ty i nderuar lexues, që informimin e ke edhe edukim, për ta kuptuar botën ku jeton dhe për të zgjedhur formën më të mirë në të jetuarit e saj. Ne nuk pajtohemi që media të degradojë në atë pikë ku informimi i pambështetur në asnjë parim etik sjell çedukim. Kjo ndodh kur informimi shndërrohet si qëllim në vetvete, pa pyetur për pasoja. Nuk parapëlqejmë të bëjmë më të lehtën gjë, duke e thënë me fjalë se synojmë vërtetësinë e akullt, drejtësinë e pakushtëzuar, dhe etikën e detyruar, por më të vështirën, të cilën ne e besojmë: që dhe lajmi i mirë, është lajm i mirë!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Dhjetor 31, 2017 nga te Life Style dhe etiketuar me , .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: