PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Dekorime/ Top dekorues në virgjilie të festave(Video)


Muaji Dhjetor, ndryshe njihet dhe muaji i festave. Shumë nuk ngurojnë të vendosin zbukurime të ndryshme në shtëpiat e tyre, apo vendet e punës.

Por, ky djalosh ka zgjedhur të ndërtojë diçka të veçantë për muajin e festave.

Ai dëshiron ta ndajë me ne, ku na shkruan:

“Doja te ndaja me ju miq perfundimin e ketij projekti ‘top dekorues’ ne vigjilje te nderrimit te viteve.

Eshte ndertuar me mjete rrethanore qe cdokush mund ti kete ne shtepine e tij ose gjenden lehtesisht ne market.

Kam publikuar nje set fotosh qe paraqet hap pas hapi kete proces.

Mjetet e nevojshme :

– gota plastike = 200 cope

– kapse fletsh + 1 pako kapse

– drita dekori = dy pale

Shpresoj t’ju kete pelqyer.”

Faleminderit! ac

Për më tepër ju ftojmë të shikoni punën e ndërtuar nga Ardian Coka.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1772566359428737&id=100000261718949

Advertisements

Rreth PASQYRIMI

Ky portal është për ty! Për ty i nderuar lexues, që informimin e ke edhe edukim, për ta kuptuar botën ku jeton dhe për të zgjedhur formën më të mirë në të jetuarit e saj. Ne nuk pajtohemi që media të degradojë në atë pikë ku informimi i pambështetur në asnjë parim etik sjell çedukim. Kjo ndodh kur informimi shndërrohet si qëllim në vetvete, pa pyetur për pasoja. Nuk parapëlqejmë të bëjmë më të lehtën gjë, duke e thënë me fjalë se synojmë vërtetësinë e akullt, drejtësinë e pakushtëzuar, dhe etikën e detyruar, por më të vështirën, të cilën ne e besojmë: që dhe lajmi i mirë, është lajm i mirë!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Dhjetor 5, 2017 nga te Life Style dhe etiketuar me , , .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: