Tirana mbulohet nga mjegulla


Mëngjesin e sotëm nuk dëgjohej më ai rrebeshi i fortë. Sot në kryeqytet nuk ka më shi. Tirana është mbuluar nga mjegulla.

Në fotot e shkrepura vihet re më së miri se kryeqyteti është mbuluar nga një si re e bardhë.

Edhe pse nuk rrezikohemi më nga përmbytjet, mjegulla ka rrezikun e saj. Duhet të jeni të kujdesshëm teksa ngisni makinën. Mos harroni ndizni dritat e mjegullës dhe rrini në distancë nga automjeti që keni përpara./Tiranapost/

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close