Polices i pistoleta, pezullohet nga puna


Një efektive e Policisë së Shtetit e cila punon në drejtorinë e Tiranës, humbjen e armës së shërbimit, pistoletë tip “TT”.
Policia ka njoftuar se po punon për gjetjen e armës, ndërkohë që efektivja e policisë është pezulluar nga detyra, dhe është regjistruar edhe procedim në prokurori kundër saj.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close