Tiranë/ Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur


Të shtëna me armë janë dëgjuar këtë mesditë në rrugën Teodor Keko, në Tiranë. Mësohet se është plagosur një person me iniciale G.K. Ai është dërguar në spital për mjekim dhe është jashtë rrezikut për jetën. Policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të kësaj ngjarje.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close