Moti/ Dimri troket këtë javë në Shqipëri


image

Fundi i javës në vend parashihet të ketë mot kryesisht të vranët, ndërkohë nga mesi i javës së ardhshme parashikohet ulje temperaturash dhe reshje bore përcjell Pasqyrimi.com

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet nga 10-13 gradë celsius. Edhe fillimjava e ardhshme pritet të shoqërohet me temperatura të ngjashme. Ndërkaq nga dita e mërkure temperaturat pritet të ndryshojnë, ku do të bien deri në -7 dhe gjithashtu parashihen reshje.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close