PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Emina Çunmulaj përkrah listën e Alternativës Shqiptare


Bukuroshja e njohur shqiptare nga Malësia, me famë botërore, Emina Çunmulaj, përmes një postimi në instagram duke shprehur dashurinë e madhe për vendlindjen e saj i ka dhënë mbështetjen e plotë listës zgjedhore të Alternativës Shqiptare, e cila në zgjedhjet e ardhshme lokale mban numrin 7. 

Ajo i ka ftuar bashkëvendësit e vet, që duke votuar këtë listë, votojnë të ardhmen e Malësisë. Përkrahjen e dhënë e arsyeton me përbërjen e listës zgjedhore të ASH, në veçanti për shkak të përfshirjes së një numri të madh të rinjsh , të arsimuar e që janë e ardhmja e Malësisë./Pasqyrimi.com

Advertisements

Rreth PASQYRIMI

Ky portal është për ty! Për ty i nderuar lexues, që informimin e ke edhe edukim, për ta kuptuar botën ku jeton dhe për të zgjedhur formën më të mirë në të jetuarit e saj. Ne nuk pajtohemi që media të degradojë në atë pikë ku informimi i pambështetur në asnjë parim etik sjell çedukim. Kjo ndodh kur informimi shndërrohet si qëllim në vetvete, pa pyetur për pasoja. Nuk parapëlqejmë të bëjmë më të lehtën gjë, duke e thënë me fjalë se synojmë vërtetësinë e akullt, drejtësinë e pakushtëzuar, dhe etikën e detyruar, por më të vështirën, të cilën ne e besojmë: që dhe lajmi i mirë, është lajm i mirë!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Nëntor 12, 2017 nga te Aktualitet dhe etiketuar me , , .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: