Tiranë/ Autoboti shtyp qytetarin me biçikletë


image

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Brrylit në Tiranë. Një autobot ka përplasur një burrë që lëvizte me biçikletë. Dëshmitarët në vendin e ngjarjes thanë se burri ishte rreth 60 vjeç dhe me vete kishte mjete pune. Me gjasë ishte punëtor në ndërtim. Sipas informacioneve të para nga policëve në vendin e ngjarjes, i aksidentuari ka ndërruar jetë.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close