Emërohen 3 zëvendësministrat nga Kosova në qeverinë shqiptare(Emrat)


Janë emëruar ditën e sotme tre zëvendësministrat e rinj të kabinetit qeveritar nga Kosova.
Bëhet fjalë për zëvendësministren e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini, Valbona Shujaku tek ministria e Kulturës dhe Hajrull Çeku, të Ministria e Turizmit dhe Mjedisi. Te tre këta zyrtarë janë nga Kosova.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close