PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Këngëtari i ri Shkëlqim Berberi, vjen me këngën “Asaj”


I riu nga Kosova Shkëlqim Berberi, duket se është në rrugën e duhur drejt suksesit. 

Ai sapo ka publikuar këngën e tij të re me titull “Asaj” , në bashkëpunim me Dj Iljanon. 

Një këngë me tekst të Ergys Shahut dhe produksion të Swart, pritet te jetë tjetër sukses për këngëtarin e ri. 

Edhe pse studion në Fakultetin e Arteve në Prishtinë për skulpturë, ai shprehet se: “muzika për të është pasioni më i dashur, dhe që po rritet çdo ditë e më shumë”. 

Shkëlqimi tregon se, do të vazhdojë në rrugën e muzikës me projekte të reja, me të cilat po punon aktualisht. 

Kënga “Asaj” është klipi i 3-të dhe ka pak kohë që është lançuar në kanalin YouTube, dhe duket se është pritur mjaft mirë. 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Nëntor 3, 2017 nga te Uncategorized.
//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-9659915589375155", enable_page_level_ads: true });

Rreth nesh

Pasqyrimi.com është një portal i pavarur, jo qeveritar, jo politik, i krijuar me vullnet të lirë.


©All Right Reserved ©2016-2017, Pasqyrimi.com
Këtë e pëlqejnë %d blogues: