Rama e nis ditën me një kërkesë për shqiptarët, ja çfarë iu kërkon


image

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, bashkë me urimin për një ditë të mbarë për ndjekësit e tij, ka bërë një njoftim të rëndësishëm.

Ai ka ftuar sot shqiptarët e interesuar të bëhen pjesë e garës për konkursin për vendet vakante pas furtunës së shkarkimeve të drejtuesve të burgjeve në vend.

Postimi i Ramës  

MIRËMËNGJES  dhe ju uroj një ditë të mbarë me nxitjen që të merrni pjesë në konkurimin e hapur për vendet vakante të Drejtuesve në 24 Institucionet e Ekzekutimit të Vendimeve Penale.

Për të gjithë të interesuarit, afati i fundit i aplikimit është data 12 Nëntor dhe për t’u njohur me kushtet dhe kriteret e kandidimit në këtë proces të radhës transparent të konkurrimit publik, të bazuar në parimin e meritokracisë, mjafton një klikim në:www.drejtesia.gov.al

image

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close