PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Gjysma e Tiranës nesër pa drita, ja oraret


image

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Mësohet se nga ora 9:00 deri në orën 16:00 do të jenë pa energji elektrike zonat: Farke, zona rreth Qytet Studenti, rruga e Kokonozeve, Shkoze (pjesërisht), Kodra e Kokonozeve pjesërisht, Porcelani pjesërisht, rruga Pasho Hysi pjesërisht, Kryegjyshata pjesërisht.
Po ashtu, kufizime të energjië elektrike do kenë edhe zonat: Poligrafiku, furnizim dytësor Burgu 325, zona Uzina Traktorit, Arkivi, Instrumentali, Reparti 8802, Uzina Gjeologjike, zona prane Depos se Ujit , zona pranë Senatoriumit, Kodra e Priftit pjesërisht, furnizim dytesor per Antenat e Televizioneve ne Dajt, Vilat Qeveritare ne Dajt, furnizim dytësor Televizioni Neës 24. Garda, rruga Todi Shkurti pjesërisht, furnizim dytësor për Maternitetin e Ri.

Advertisements

Rreth PASQYRIMI

Ky portal është për ty! Për ty i nderuar lexues, që informimin e ke edhe edukim, për ta kuptuar botën ku jeton dhe për të zgjedhur formën më të mirë në të jetuarit e saj. Ne nuk pajtohemi që media të degradojë në atë pikë ku informimi i pambështetur në asnjë parim etik sjell çedukim. Kjo ndodh kur informimi shndërrohet si qëllim në vetvete, pa pyetur për pasoja. Nuk parapëlqejmë të bëjmë më të lehtën gjë, duke e thënë me fjalë se synojmë vërtetësinë e akullt, drejtësinë e pakushtëzuar, dhe etikën e detyruar, por më të vështirën, të cilën ne e besojmë: që dhe lajmi i mirë, është lajm i mirë!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Tetor 29, 2017 nga te Aktualitet dhe etiketuar me , , , .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: