PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Mali i Zi/ Kërcënohen me jetë deputeti Luigj Shkreli, politikologu Kristjan Dukaj dhe ish deputeti Nikollë Gegaj


image

Kërcënohen me jetë deputeti Luigj Shkreli, politikologu Kristjan Dukaj dhe ish deputeti Nikollë Gegaj

Duket që kërcënimet ndaj politikolgut shqiptar nga Mali i Zi, Kristjan Dukaj nuk kanë të ndalur. Kësaj rralle Kristjan Dukaj gjindet në mesin e deputetit shqiptar në parlamentin e Malit të Zi, Luigj Shkrela dhe ish deputetit shqiptar Nikollë Gegaj, të cilët kërcënohen me vdekje.

Fotografia e postuar në instagram nga luie_dushaj, tregon qartë këta tre shqiptar të cilët ai i quan tradhtar dhe i dënon me vdekje.
Kjo nuk është hera e parë që Kristjan Dukaj fiton kërcënime të tilla!/pasqyrimi.com

Advertisements

Rreth PASQYRIMI

Ky portal është për ty! Për ty i nderuar lexues, që informimin e ke edhe edukim, për ta kuptuar botën ku jeton dhe për të zgjedhur formën më të mirë në të jetuarit e saj. Ne nuk pajtohemi që media të degradojë në atë pikë ku informimi i pambështetur në asnjë parim etik sjell çedukim. Kjo ndodh kur informimi shndërrohet si qëllim në vetvete, pa pyetur për pasoja. Nuk parapëlqejmë të bëjmë më të lehtën gjë, duke e thënë me fjalë se synojmë vërtetësinë e akullt, drejtësinë e pakushtëzuar, dhe etikën e detyruar, por më të vështirën, të cilën ne e besojmë: që dhe lajmi i mirë, është lajm i mirë!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Tetor 18, 2017 nga te Bota dhe etiketuar me , , .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: