Ja pse Berisha nuk përballet në gjyq me Shullazin


Ish kryeministri Berisha ka qenë i pari që ka publikuar kërcënimin e Emiljano Shullazit, kundrejt rektorit Mynyr Koni.

Një javë më parë, Emiljano Shullazi kërkoi që në Gjykatën e Krimeve të Rënda, të paraqitej edhe Berisha, për të dëshmuar rreth këtyre kërcënimeve.

Pavarësisht kërkesës së Shullazit, Gjykata nuk ka lëshuar një fletëthirrje për Berishën. Ndërkohë, janë thërritur sërish për dëshmi, ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla, rektori Mynyr Koni dhe ish rektori, Dhori Kule.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close