PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Asamblenë e PS, Gramoz Ruçi: Jap dorëheqjen si sekretar i përgjithshëm i Asamblesë


Kryeparlamentari Gramoz Ruçi në nisje të punimeve të Asamblesë Kombëtare të PS bëri një njoftim që ndoshta nuk pritej.

Jap dorëheqjen si sekretar i përgjithshëm i Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, Të gjithë i keni parasysh arsyet, ka të bëjë me detyrën e re që më keni ngarkuar”

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Tetor 7, 2017 nga te Aktualitet dhe etiketuar me , .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: