PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Ish-ministri Demiraj: Bandat janë trimëruar përballë shtetit të topitur, duhet reagim


Ish-Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, ka reaguar lidhur me ngjarjet e fundit kriminale në vend, duke u shprehur se ndihet shumë i shqetësuar.

Sipas Demiraj, bandat janë trimëruar përballë shtetit të lodhur nga flirtimi i segmenteve te agjencive te zbatimit te ligjit me grupet kriminale.

Ai thotë se duhet një reagim i shpejtë sa nuk është vonë.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Tetor 2, 2017 nga te Aktualitet dhe etiketuar me , , .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: