PASQYRIMI

Thjesht, shpejt, bukur, saktë…

Gramoz Ruci kryetar kuvendi me 80 vota


Gramoz Ruçi zgjidhet kryetar i Kuvendit me 80 vota

Pas numërimit të fletëve të votimit për kreun e ri të Kuvendit, Gramoz Ruçi ka rezultuar fitues si kandidaturë e vetme në garë.

Ai është shpallur fitues nga komisioni i votimit i ngritur për këtë rast, i kryesuar nga Anastas Angjeli.

LSI nuk ka marrë pjesë në votimin për kreun e Kuvendit. 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Të dhëna

Ky zë është postuar më Shtator 9, 2017 nga te Aktualitet dhe etiketuar me .
Këtë e pëlqejnë %d blogues: