Super/ Byzylyku që ju vë ekranin e telefonit në lëkurë


Kjo është teknologjia më e fundit në treg, një pajisje e re “smart” e jashtëzakonshme. Ajo projekton ekranin e telefonit tuaj në krahun tuaj, në çdo moment.

Bëhet fjalë për Byzylykun “Cicret”, i cili mbështet pasqyrimin e telefonit dhe është rezistent ndaj ujit.

Përmes këtij mjeti mund të bëni atë që bëni me një tabletë, por në lëkurën tuaj, pa patur telefonin afër.
A jeni gati ta mbani me vete?/opinion.al

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close