Dalin notat e sezonit të vjeshtës për maturantet


maturante

Agjencia Kombëtare e Provimeve ka bërë publike rezultatet e sezonit të vjeshtës për maturantët.

Të gjithë maturantët që kanë rezultuar ngelës në një nga provimet e lirimit, mund të njihen me rezultatin e provimeve për sezonin e dytë.

KLIKONI MBI LINK

Rezultatet e Gjuhës Shqipe dhe Letërsi, MSH 2016, sesioni II

Rezultatet e Matematikës, MSH 2016, sesioni II

Rezultatet e Gjuhës së huaj me detyrim, MSH 2016, sesioni II

Rezultatet e Lëndëve me zgjedhje, MSH 2016, sesioni II

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close