SHITET MAKINA


mercedez benz 308

SHITET MAKINA—>

Kamiocine Benz 308 kambio manuale, naftë, ngjyre Jeshile, i përdorur, viti 1989, makina ne gjendje shume te mire si teknike dhe fizike. Me letra te sapopaguara. , shitet 3.800 Euro I diskutueshëm. çmimi: 3.800 Euro – I diskutueshëm…

KONTAKT 0692673126

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close